Artikkeli kuva

Wille Rydman teki kirjan kujanjuoksustaan, keskustelee tiistain Mediaillassa tiedetoimittaja Marko Hamilon kanssa (suora lähetys)

13.03.2023 |17:44

Tiistain Mediaillassa keskustelemassa kansanedustaja Wille Rydman ja tiedetoimittaja Marko Hamilo. Suomen Uutiset lähettää tilaisuuden suorana Youtube-verkkolähetyksenä klo 17 alkaen.

Kansanedustaja Wille Rydman ja tiedetoimittaja Marko Hamilo keskustelevat Rydmanin uutuuskirjasta Salaisuus jota ei ollut. Lisäksi keskustellaan, politiikasta, mediasta. Tilaisuus alkaa 17.00 ja kestää noin tunnin.

Katso lähetys täältä:

Keskustelua moderoi Suomen Uutisten toimittaja Maria Asunta.

Kaikki kolme ovat ehdolla eduskuntaan, Rydman ja Hamilo Helsingissä ja Asunta Pirkanmaalla.

Lähetysikkuna tulee näkyviin tälle sivulle hetkeä ennen määräaikaa. Tilaisuutta voi seurata myös Suomen Uutisten Youtube-kanavan kautta.

SUOMEN UUTISET


Artikkeliin liittyvät aiheet


Mitä mieltä?

Aiheeseen liittyviä artikkeleita


Viikon suosituimmat

10.
Suomen uutiset logo

Kun mitta tulee täyteen: Rikollisjengien terrorille pantiin kertakaikkinen piste – El Salvadorin kansalaisten turvallisuudentunne oli aiemmin pohjamudissa, tänään parempi kuin sveitsiläisillä

28.04.2025 |12:59

Uusimmat










PS Naiset 1/2025

Mainos kuva

Lue lisää

Perussuomalainen 1/2025

Mainos kuva

Lue lisää